Projekt Prosta Wizytówka

189 students

Projekt Prosta Wizytówka

Czy znalazłeś się tutaj, ponieważ nie masz jeszcze strony internetowej? Czy chcesz samodzielnie utworzyć swoją stronę internetową opartą o potężne narzędzie, jakim jest WordPress? Myślisz, że to nie dla Ciebie? Boisz się, że nie dasz rady? A ja Ci pokażę, że dasz radę i po tym kursie będziesz już miał swoją pierwszą stronę internetową! WordPress to potężne narzędzie dające ogrom możliwości. Jeśli chcesz zaistnieć w sieci i zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług, ten CMS będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Swoją przygodę z WordPressem możesz rozpocząć niezwykle szybko. Mój kurs poprowadzi Cię krok po kroku przez system, dzięki czemu w tydzień stworzysz swoją pierwszą stronę internetową! Nie musisz wierzyć na słowo – wystarczy, że wypełnisz formularz, a otrzymasz pierwszą lekcję zupełnie za darmo! Cały kurs dostępny będzie w formie filmików, możesz w dowolnej chwili przechodzić kolejne etapy nauki i wykonywać zadania. Nauczysz się podstawowej obsługi WordPressa

Projekt ,,Prosta Wizytówka'' oparta o WordPress
Projekt ,,Prosta Wizytówka” oparta o WordPress

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą od początku powiedzieć sobie, że nie boją się uczyć i ostatecznie stworzą swoją stronę internetową opartą o WordPress. Po tym kursie stworzysz swoją stronę WWW. To jest praktyczny poradnik na 2019 rok !  Jeśli chcesz postawiasz pierwsze swoje kroki w tworzeniu prostych stron internetowych WWW to ten kurs jest dla Ciebie.

Nie musisz posiadać wiedzy technicznej – w tym kursie weź kawę lub herbatę, laptopa i rób krok po kroku to co jest na ekranie monitora. Wszystkie osoby początkujące, które chcą stworzyć swoją pierwszą stronę opartą o WordPress – zarówno prostą wizytówkę, jak i prostą stronę swojej firmy. Osoby posiadające stronę na WordPress, ale nie potrafiące samodzielnie zmieniać motywów, tworzyć wpisów i postów czy dodawać wtyczek.

Nauczyciel

User Avatar admin

1.00 zł